Opinie klientów

O nas

Julitta 17.02.2020

Fajna, rozświetlona buzia, do tego relaks w pięknym wnętrzu i genialny masaż rąk. Polecam !

 

Aneta 27.11.2020

Jak zawsze perfekcyjnie. Przemiła obsługa, ślicznie urządzony salon, rewelacyjne ceny w porównaniu z innymi salonami. Pani Justyna to czarodziejka mojej grzywki, zawsze wychodzę zadowolona ☺️ wracam i będę wracać.

 

Sylwia 30.11.2020

Wspaniałe miejsce, cudowna atmosfera, na każdym kroku widać profesjonalne podejście zespołu do klienta. Jeśli chodzi o samą regenerację włosów, to czuję się przez Panią Dominikę dopieszczona na pewno wrócę do Wypisz Wymaluj przy najbliższej okazji.

Wypisz Wymaluj to nowoczesne miejsce z ciekawym wnętrzem, w którym znajdziemy bogatą ofertę zarówno zabiegów z dziedziny Basic Beauty, jaki profesjonalnych zabiegów kosmetologicznych z użyciem aparatury medycznej. Do Piękna podchodzimy w sposób holistyczny angażując idealną proporcję wszystkich zmysłów Naszych Klientów, tak by efekt był satysfakcjonujący oraz długotrwały. Nasz Zespół to wykwalifikowani Specjaliści, którzy podchodzą do branży Beauty z pasją i wciąż otwartym sercem. Dla nich rozwój osobisty i podążanie za najnowszymi trendami to czysta przyjemność.

W naszym Studio skorzystasz z usług w zakresie:

- Kosmetyka (henna klasyczna oraz pudrowa, brow henna, depilacja woskiem, stylizacja rzęs metodami objętościowymi, laminacja brwi, lifting rzęs, manicure i pedicure).

- Kosmetologia (zabiegi z zakresu kosmetologii wykonuje jeden z najlepszych kosmetologów w Rzeszowie - Pani Kamila Piątek - niegdyś Skin Care Expert marki La Mer). 

- Fryzjerstwo (koloryzacja i strzyżenie, keratynowe prostowanie, zabiegi regeneracyjne, upięcia okolicznościowe, konsultacje fryzjerskie w zakresie pielęgnacji domowej).

- Make Up (makijaż dzienny, okolicznościowy, do sesji).

W Wypisz Wymaluj posiadamy bardzo duży wybór produktów pielęgnacyjnych, które możesz zabrać ze sobą do domu i przedłużyć efekt zabiegów. Nasz kosmetolog pomoże dobrać też odpowiednią suplementację! 

Marki fryzjerskie: Estel, Milk Shake, Mash Up, Nook, Framesi, Amazon, GHD.

Marki kosmetyczne/kosmetologiczne: Podopharm, Peel Mission, Skin Expert, Monduniq, Clarena, LashBrow, ProMineral.

Suplementy: Health Labs.

+48 539 617 112

CAFE

al. Sikorskiego 414, Rzeszów

35-304 Rzeszów

Sikorskiego 414

salon.wypiszwymaluj@gmail.com

Kontakt

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 09:00 - 20:00

sobota  09:00 - 17:00